Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Czechy 2015

Informuję, że nie mamy już miejsc na obóz w Czechach.

Pozostały wolne miejsca na wyjazdy do Austrii
Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Tomek Piorun

Ferie 2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą narciarską i snowbordową na ferie 2015 - zakładka "obozy zimowe".
Images: stg2.JPGImages: ja narty.jpg

Zapisy już trwają. Nasza oferta, jak co roku, jest skalkulowana na rozsądnym poziomie: Obóz w Czechach - 860zł + 1500KC, w  Austrii (dla młodzieży) -1180zł + 60EU (waluta na karnety 5 dni). Termin 18-24 stycznia 2015.

Wyjazd dla dorosłych do Austrii 25-31 stycznia, cena 1080zł + karnety 5 dni ( dzieci - 60EU, dorośli - 120EU, seniorzy i juniorzy - 100EU).

Zapraszamy

Tomasz Piorun

Półmaraton Legnica

Images: lew2014.jpg
Kasia Piorun, Tomasz Piorun, Zbyszek Czajkowski, Grzegorz Czajkowski, Maciej Piorun, fot. Sylwia Piorun

Już po raz trzeci pobiegliśmy w legnickim półmaratonie XXVII Biegu Lwa . Nasza koleżanka Ewa , jak zwykle w swojej kategorii zwyciężyła a my pozostali musielismy się zadowolić miejscami w pierwszej 300-ce.
Ewie osobiscie gratulował Pan Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski - Pogoda dopisała - było pięknie, słonecznie, ciepło - za ciepło do biegania. Zachęcamy wszystkich chetnych do rozpoczęcia przygody z bieganiem - w soboty o 11 na boiskach SP9 w Legnicy. Biegamy cały rok z przerwą na ferie i wakacje!

Nasz bieg dedykowaliśmy Beacie Radomskiej -
ratowniczce WOPR z basenu "Bąbelek" , u której zdiagnozowano nowotwór kości. Beata niedawno urodziła córeczkę a teraz zmaga się z ciężką chorobą - grozi jej amputacja albo bardzo kosztowna operacja.
Images: lewewa.jpg
Zachęcamy do wsparcia finansowego Beaty oraz uczestnictwa w biegu charytatywnym w dniu 26.10.14 w Parku legnickim na dystansie 1km.
Konto 27 1160 2202 0000 0002 1589 7680
z dopiskiem "dla Beaty"


Jako pierwszy z naszej biegowej paczki Zbyszek ukończyl bieg maratoński i wskoczyl do elity ludzkości (ok. 0,01 % ludzi ukończyło maraton). Gratulacje!!!

Images: zbychu.jpg

Bieg z Policją

Ciągle biegamy

Na zakończenie wakacji wzięliśmy udział w "Biegu z Policją" na 10km w Górze. Mimo dusznego powietrza wszyscy zmieściliśmy sie w 50minutach, a koleżanka Ewa tradycyjnie wygrała w swojej kategorii - Gratulacje.


Images: policja.jpg

wakacje

Images: ow2014.jpgImages: pszczew2014web.jpgImages: UM2014.jpg

Zakończyliśmy przygodę wakacyjną!!!. Uczestniczyło w naszych wyjazdach prawie 100 osób w wieku od 7 do 17 lat. Mam nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku. dziękujemy wszystkim za zdyscyplinowaną postawę, wspólną zabawę, czasem ciężki wysiłek oraz wspólne przeżycia. Wakacje trwają dalej, życzę wszystkim miłego dalszego wypoczynku i do zobaczenia w zimie na stokach - mam nadzieje pełnych śniegu.

Jeżeli ktoś chce otrzymać zdjęcia z wyjazdów proszę o dostarczenie pamięci min 3GB.

Pozdrawiam Tomasz Piorun

Wyjazdy wakacyjne

UWAGA Szanowni rodzice i uczestnicy wyjazdu do Ustronia Morskiego !


3. Wyjazd na kolonię do Ustronia Morskiego 25 lipca  - Parking SP9 Legnica, zbiórka godzina 10.00, odjazd 10:15 - zgłoszenie do KO nr DOL/908/2014628


Tomasz Piorun


Tomasz Piorun telefon 666 023625  dziewiecsil@onet.pl

Wakacje !!!

Wakacje już blisko, z wraz z nimi nasze wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Prosimy o odebranie kart kwalifikacyjnych na wyjazdy, mogę również przesłac pocztą elektroniczną. Wypełnione karty proszę dostarczyc do 10 czerwca do SP9 w Legnicy (można zostawic  w sekretariacie szkoły). Najważniejsze na karcie są dane dziecka, informacje o jego zdrowiu oraz podpisy rodziców.
Images: um12a.jpg

Co zabrac za sobą na wyjazd? proszę o sprawdzenie zakładki "obozy letnie"

pozdrawiam dziewczyny z obrazka i sugeruję zacząc już przyzwyczajac się do twardszego łóżka .


Półmaraton Jeleniogórski

Niech się święci 3 Maja!!!
W pieknych okolicznościach pogodowych; deszczyk i 2 stC (na plusie), pobiegliśmy ulicami Jeleniej Góry w II Półmaratonie Jeleniogórskim. Trzeba było biec szybko - zimniej było jak w styczniu tego roku (na Kapeli leżał śnieg) - no to bieglismy...wszyscy poprawiliśmy swoje życiówki: jedni na 10km pozostali na 21km. Niezawodna Ewa jak zwykle na pierwszym miejscu w swojej kategorii - Gratulacje!!!
Zapraszam w soboty o 10.00 na bieżnie SP9 każdego, kto chciałby spróbowac biegania amatorskiego np. matodą Galloway'a - gwarantujemy spokojne tempo i systematyczny postęp kondycji.
Tomasz Piorun
Images: jg10.jpg Images: jgpm.jpg

Wyjazdy Wakacyjne

Uwaga, pozostały jedynie miejsca na kolonie do Ustronia Morskiego, brak miejsc na obóz wedrowny po Pojezierzu Drawskim i surwiwalowy w Pszczewie.

Wystawiam rachunki za pobyt dziecka na kolonii lub obozie, jeżeli ktoś potrzebuje do zakładu pracy proszę o informację, rachunek mogę wystawic po wpłacie całej kwoty. Jako dumny posiadacz kasy fiskalnej prosze osoby dokonujace przelewy o odebranie paragonu (zaliczki są również wprowadzane do kasy).

Informacje o wyjeżdzie znajdą Panstwo w zakładce "Obozy Letnie". Osoby zapisane na wyjazdy prosimy o wpłaty zaliczek na konto:
Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000


tytułem: imię i nazwisko uczestnika (wypoczynek: Ustronie Morskie, Pszczew lub wedrowny)

kwota zaliczki: Ustronie Morskie 290zł

Pszczew - 190 zł

wędrowny - 120zł

 

Dziekuje Tomasz Piorun

Images: um33.jpg

Półmaraton Ślężański 2014

Sezon biegowy uważamy za godnie rozpoczęty. Pobiegliśmy w sobotę w jednym z najciekawszych półmaratonów w Polsce - dookoła góry Ślęży. Najpierw 9 kilometrów pod górę, potem 8 w dół, jeszcze 4 km pagórków i już meta. Byłoby łatwiej gdyby w marcu nie było jak w lipcu. Cieszymy się z ukończenia biegu i udziału w świetnej imprezie sportowej z udziałem np. Mistrzyni Świata w maratonie z 1991roku Wandy Panfil, Mistrza Świata seniorów Jana Morawca (81 lat i biega maraton w 4 godziny!). Zaczynamy przygotowania do Półmaratonu w Jaworze 1 czerwca 2014. Jeżeli ktoś by chciał dołączyć do naszej amatorskiej grupki, zapraszamy w soboty na boiska SP9 przy ul. Marynarskiej 31 o godzinie 10.00 - udział jest bezpłatny a korzyści z biegania - bezcenne.
Images: sobotka.jpgImages: ja biegam.JPG

Po zimie 2014

Wszystko na to wskazuje, że zimę mamy za sobą. Nie rozpieszczała nas w tym roku, chociaz widoki w Hintersee były piękne.
Dziękuję wszystkim uczestnikom, wychowawcom, instruktorom za udział w organizowanych przez nas wyjazdach narciarskich. Mam nadzieję, że udało nam się zarazic białym szaleństwem kilka nowych osób a większośc mogła udoskonalic swoje umiejętności. W trzech wyjazdach uczestniczyło 120 osób, prawdopodobnie jesteśmy największym organizatorem wyjazdów narciarskich dla dzieci i młodzieży w Legnicy.
W tym roku powstała też osobna grupa dorosłych. Wszyscy wrócili cali, mam nadzieję, że zadowoleni i porządnie zmęczeni. Zanotowaliśmy jedną kontuzję kolana, oby okazała się mało groźna, życzymy uczestniczce szybkiego powrotu do zrowia.
Na przyszły rok już mamy zarezerwowane terminy w Czechach i Austrii, planujemy również zimowisko dla mniejszych dzieci w Polsce. Ale zanim wrócimy na stok , zachęcam do skorzystania z oferty letniej: w zakładce obozy letnie.

pozdrawiam Tomasz Piorun

Images: herli2014.jpgImages: stgilgen2014d.jpgImages: stgilgen2014m.jpg
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,593,324 Unikalnych wizyt