Kontakt

Dziewięćsił
Tomasz Piorun
Dziewięćsił
Legnica


NIP 6911169617
tel: 666 023625
e-mail: dziewiecsil@onet.pl

Administrator - Tomasz Piorun

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Wyjazdy Wakacyjne

Zainteresowanych wypoczynkiem letnim zapraszam do odwiedzenia zakładki "Obozy Letnie". Osoby zapisane na wyjazdy prosimy o wpłaty zaliczek na konto:

Uwaga, pozostały jedynie miejsca na kolonie do Ustronia Morskiego, brak miejsc na obóz wedrowny po Pojezierzu Drawskim i surwiwalowy w Pszczewie.
Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000


tytułem: imię i nazwisko uczestnika (wypoczynek: Ustronie Morskie, Pszczew lub wedrowny)

kwota zaliczki: Ustronie Morskie 290zł

Pszczew - 190 zł

wędrowny - 120zł


Dziekuje Tomasz Piorun

Images: um33.jpg

Półmaraton Ślężański 2014

Sezon biegowy uważamy za godnie rozpoczęty. Pobiegliśmy w sobotę w jednym z najciekawszych półmaratonów w Polsce - dookoła góry Ślęży. Najpierw 9 kilometrów pod górę, potem 8 w dół, jeszcze 4 km pagórków i już meta. Byłoby łatwiej gdyby w marcu nie było jak w lipcu. Cieszymy się z ukończenia biegu i udziału w świetnej imprezie sportowej z udziałem np. Mistrzyni Świata w maratonie z 1991roku Wandy Panfil, Mistrza Świata seniorów Jana Morawca (81 lat i biega maraton w 4 godziny!). Zaczynamy przygotowania do Półmaratonu w Jaworze 1 czerwca 2014. Jeżeli ktoś by chciał dołączyć do naszej amatorskiej grupki, zapraszamy w soboty na boiska SP9 przy ul. Marynarskiej 31 o godzinie 10.00 - udział jest bezpłatny a korzyści z biegania - bezcenne.
Images: sobotka.jpgImages: ja biegam.JPG

Po zimie 2014

Wszystko na to wskazuje, że zimę mamy za sobą. Nie rozpieszczała nas w tym roku, chociaz widoki w Hintersee były piękne.
Dziękuję wszystkim uczestnikom, wychowawcom, instruktorom za udział w organizowanych przez nas wyjazdach narciarskich. Mam nadzieję, że udało nam się zarazic białym szaleństwem kilka nowych osób a większośc mogła udoskonalic swoje umiejętności. W trzech wyjazdach uczestniczyło 120 osób, prawdopodobnie jesteśmy największym organizatorem wyjazdów narciarskich dla dzieci i młodzieży w Legnicy.
W tym roku powstała też osobna grupa dorosłych. Wszyscy wrócili cali, mam nadzieję, że zadowoleni i porządnie zmęczeni. Zanotowaliśmy jedną kontuzję kolana, oby okazała się mało groźna, życzymy uczestniczce szybkiego powrotu do zrowia.
Na przyszły rok już mamy zarezerwowane terminy w Czechach i Austrii, planujemy również zimowisko dla mniejszych dzieci w Polsce. Ale zanim wrócimy na stok , zachęcam do skorzystania z oferty letniej: w zakładce obozy letnie.

pozdrawiam Tomasz Piorun

Images: herli2014.jpgImages: stgilgen2014d.jpgImages: stgilgen2014m.jpg

Wyjazd Rodzinny do Austrii

Wyjazd do Austrii w dniu 23.02.2014 (niedziela) o godzinie 8.00 rano, pakowanie bagaży do autokaru od 7.30.
Planowany przyjazd do Sankt Gilgen około godziny 18-19. Prosimy pamietać o paszportach lub dowodach osobistych.

Pozdrawiam Tomasz Piorun

Obozy Narciarskie

wyjazdy:

 

do Austrii dla młodzieży 16.02.14 zbiórka 7:30 wyjazd 8.00

do Czech 16.02.14 zbiórka 14:30 wyjazd 15.00

miejsce zbiórki:
Parking SP9 Legnica ul. Marynarska 31
szczegóły: co zabrać, kadra, regulamin, miejsca pobytu, w zakładce "obozy zimowe"

płatności:

Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000


Pogoda w Hintersee ustabilizowała się, śnieg jest, nie powinniśmy więc korzystac z innych - droższych regionów narciarskich. Warto miec zapas Euro - na wszelki wypadek...

Dziękuję za dostarczenie danych osobowych, karty prosze dostarczyc w dniu wyjazdu (kto jeszcze nie oddał).


Pozdrawiam

Tomasz Piorun


 

KARTY KWALIFIKACYJNE

DRODZY NARCIARZE I SNOWBORDZIŚCI
PROSZĘ O POBRANIE KART KWALIFIKACYJNYCH NA OBOZY NARCIARSKIE - SĄ DO ODBIORU W GABINECIE WF SP9 LEGNICA. Jeżeli ktoś woli otrzymać kartę poprzez e-mail prosze o informację. Potrzebujemy danych osobowych dzieci i uczestników dorosłych do ubezpieczenia: nazwisko imię adres, pesel - jeżeli ktoś jeszcze nie dostarczył danych proszę o wysłanie - najlepiej drogą elektroniczną.
Godziny wyjazdów, regulamin, co zabrac, w zakładce Obozy Zimowe
Images: wofgangsee.JPGwidok sprzed JugendGastehaus Sankt Golgen jezioro Wolfgangsee

Do wyjazdu już tylko miesiąc - zima będzie lada moment, warto zadbać o kondycję - SZCZEGÓLNIE NÓG. Aby być pewnym swoich ud warto co drugi dzień, robić w szybkim tempie 5 serii po 20 przysiadów, przysiady z wypadem na jedna nogę - do zmeczenia. Pozwoli to uniknąć przykrych doznań po pierwszym dniu na stoku. Ćwiczenia można wzbogacic o brzuszki, podpory na przedramionach przodem i bokiem. Można zobaczyć na przykład film z tymi cwiczeniami na you tube.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kTmgopb4bLA

pozdrawiam Tomek Piorun

Obozy Zimowe

Mamy juz prawie zakończone zapisy na obozy zimowe w Austrii i Czechach. Pozostało tylko 8  miejsc na obóz młodziezowy w Austrii w pierwszym terminie ferii.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny 666 023625 dziewiecsil@onet.pl

Po potwierdzeniu rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki .

Dane do przelewu:

Dziewięcsił Tomasz Piorun

Lotnicza 25/5 Legnica

nr konta: 94 1940 1076 3120 9098 0000 0000

tytułem: zaliczka obóz narciarski Austria/Czechy, nazwisko i imię

kwota Austria - 300zł

Czechy - 200zł

 

dziękujemy i pozdrawiamy

 

 

Images: ja narty.jpg

Bieg Barbórkowy o Górniczą Lampkę

Images: lubin.JPG

W niedzielę 20 października wystartowaliśmy w lubińskim biegu o Lampkę Górniczą na 10km. Udało się, wszyscy dobiegliśmy - niestety aparat się wyładował i prezentujemy zdjęcie gdzie może jesteśmy . Biegliśmy dookoła Lubina w towarzystwie ponad 1300osób - wrażenie bardzo pozytywne i do tego 0zł za wpisowe! Rekordy życiowe padły trupem. Medali nie dla wszystkich starczyło ale było super!

No i niezawodna Ewa znów na podium w swojej kategorii, tym razem była druga. Gratulacje!!!Półmaraton Legnica

Po raz drugi startowaliśmy w naszym legnickim półmaratonie XXVI Biegu Lwa Legnickiego. Dobiegliśmy do mety, pobiliśmy życiowe rekordy, pogoda była piekna, atmosfera super, prawdziwe święto biegaczy.Images: pm2.JPG


Od lewej: Tomek 1:52:39, Ewa 1:54:00 - zwyciężczyni kategorii K50+, Zbychu 1:54 i Maciek 1:37:30. 


Bieganie rekreacyjne

 

Zanim zajmiemy się nartami, mamy jeszcze do wykorzystania długie miesiące jesienne. Nie dopuśćmy do odkładania się zimowego zapasu tłuszczu!

Images: nike ja m.JPG

Proponuję bieganie rekreacyjne.

W każdą sobotę, do końca listopada 2013, zapraszam na bieżnie SP9 w Legnicy o godzinie 9.00 chętnych do rozpoczecia przygody z bieganiem. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zajęcia trwają 45minut. Skierowane są do początkujących.


O godzinie 12.00 zapraszam już biegających, chcących doskonalić swoje zdolności biegowe.


Cel zajęć:  polubić bieganie , czyli każdy może biegać z przyjemnością i robić postępy: poprawić kondycję, zmniejszyć wagę, poczuć zadowolenie z biegu.


W programie: ustalenie aktualnego poziomu wydolności , dostosowany do możliwości program zajęć,  zabawy bieżne, praca nad  techniką biegową,  szybkością i wytrzymałością, dieta, ubiór biegacza oraz profilaktyka kontuzji.


zapraszam Tomek Piorun - instruktor lekkoatletyki, biegający amator

Obóz w Ustroniu Morskim

Images: um12a.jpg

Uwaga uczestnicy obozu sportowo-rekreacyjnego w Ustroniu Morskim!

Zbliża się termin wyjazdu, przypominamy: zbiórka na parkingu SP9 Legnica , 23 lipca 2013 przy ulicy Marynarskiej 31 o godzinie 9.00 rano.

Miejsce pobytu: Pensjonat "U Janka" Ustronie Morskie ul. Krótka 2.

Telefon do kierownika obozu, Pani Katarzyny Bobin 607593386.

Przed wyjazdem będzie mozliwość zdeponowania kieszonkowego u wychowawców, podania ewentualnych leków z dawkowaniem - jeżeli dziecko przyjmuje.

Bardzo prosimy aby dzieci miały bagaż w miękkich torbach - ułatwi to im utrzymanie porządku w pokoju.

Planowany przyjazd na miejsce około 18.00 . Tego dnia dzieci maja zamówioną kolację, prosimy o wyposażenie dzieci w prowiant na drogę i jeżeli to konieczne podanie leków przeciw chorobie lokomocyjnej.

Planowany powrót do Legnicy około 19.00-20.00  2 sierpnia 2013.

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,134,675 Unikalnych wizyt